Olomoucká škola astrologie
 
O nás
Novinky
Kurzy
Astrologické a psychologické poradenství
Písemné vypracování horoskopu
Zajímavosti
Naše knihy
Astrologicný program Johannes
Ukázky z knih a kurzů
Ke stažení
Spřízněné stránky
Kontakt
Ida a Zdeněk Myslikovjanovi

Ida a Zdeněk Myslikovjanovi

tel.: 608 426 823
tel.: 608 230 237

Předpověď na rok 2010   Astroložka Ida Myslikovjanová : Čekají nás úsporná opatření, buďme zdrženliví

   „Nečekejte ode mě žádné růžové předpovědi, rok 2010 rozhodně nebude optimistický,“ řekla hned na úvod prognózy letošního roku astroložka Ida Myslikovjanová.
   Jak se nám tedy podle hvězd bude letos dařit?
   „To je nelehká otázka, zvláště když konstelace nejsou úplně jednoduché. V průběhu roku 2010 se totiž na obloze vytvoří velmi výrazné a poměrně náročné konstelace mezi velkými planetami, které mohou přinést zásadní proměnu ve společnosti. Nejedná se pouze o naši republiku, ale spíš o změny celospolečenské. Dokonce to může předznamenat i postupné změny v uspořádání světových sil,“ říká olomoucká astroložka.
   „Konstelace velkých planet v určitém ohledu připomínají situaci v roce 1989. Mohlo by to tedy znamenat, že česká společnost bude připravena na změny zásadnějšího charakteru. Dá se předpokládat i dosti výrazná přestavba celého politického spektra. Není tak podstatné, která z politických stran vyhraje volby, spíš si myslím, že je pro naši republiku důležité, aby se do vlády dostali lidé zodpovědní a dostatečně prozíraví, kteří nebudou zbytečně rozhazovat,“ tvrdí Ida Myslikovjanová.
   „Pokud má někdo pocit, že finanční krize je na ústupu, je to bohužel předčasný optimismus. Aspoň postavení hvězd definitivnímu ukončení krize nenasvědčuje. Naopak se domnívám, že některé problémy se ještě mohou prohloubit a že nás zřejmě čekají mnohá úsporná opatření a omezení. Dokonce by mohly padnout i některé jistoty, na které lidé spoléhali a kterým doteď věřili. Proto bych radila spíše ke zdrženlivému a opatrnému ekonomickému chování. Na druhou stranu je třeba říct, že se na obloze objeví velká konjunkce Jupitera s Uranem, která může přinést také mnoho nových příležitostí především podnikavým lidem,“ říká Ida Myslikovjanová. Tedy, směle do podnikání, vždyť jak se říká, odvážnému štěstí přeje.
   Politiku čeká celé jaro až do začátku června nervozita a nepříjemné slovní útoky, za což může průchod Marse znamením Lva. Ten naší republice obvykle přináší neklid. Čechy, a zejména Praha, jsou spojovány se znamením Lva a není náhoda, že se lev dostal i státního znaku. „Proto se dá předpokládat, že předvolební atmosféra příštího roku bude charakteristická ostrými lokty a nepříjemnými výpady, při nichž na povrch mohou vyplavat i nejrůznější skandály a špinavé aféry,“ říká astroložka.
   Rok 2010 tedy nebude jednoduchý. „Asi by bylo rozumnější počítat s tím, že nedostaneme nic zadarmo a že se budeme muset hodně snažit, aby se nám dařilo co nejvíce podle našich představ,“ uzavřela Ida Myslikovjanová.

vyšlo v Olomouckém deníku 2. ledna 2010
Copyright © 2008 Michal Hanusek