Olomoucká škola astrologie
 
O nás
Novinky
Kurzy
Astrologické a psychologické poradenství
Písemné vypracování horoskopu
Zajímavosti
Naše knihy
Astrologicný program Johannes
Ukázky z knih a kurzů
Ke stažení
Spřízněné stránky
Kontakt
Ida a Zdeněk Myslikovjanovi

Ida a Zdeněk Myslikovjanovi

tel.: 608 426 823
tel.: 608 230 237

Písemné vypracování horoskopu


Mgr. Ida Myslikovjanová
Nábřeží 9, 772 00 Olomouc
idamyslikovjanova@seznam.cz
tel. 608 426 823


Prezentaci poradenství a psaných horoskopů naleznete v tomto videu:V písemné podobě nabízím:
 • výklad základního horoskopu
  Základní horoskop (radix) obsahuje 21-25 stran A4, zpracovává všechny oblasti Vašeho života (partnerské vztahy, pracovní oblast, majetkové záležitosti, děti, některé zdravotní problémy, co si neseme z původní rodiny, vztahy k rodičům, v které oblasti se Vám bude dařit, kde je naopak Vaše slabé místo a kde budete muset řešit zásadní problémy svého života atd.).

  Vypracovávám i psané horoskopy pro děti, kde určím povahu dítěte, kam dítě směrovat a jak s dítětem pracovat, aby výchovné problémy byly co nejmenší a naopak aby dítě mohlo co nejlépe rozvíjet své dovednosti a schopnosti. Tím, že pochopíte včas povahu a zájmy svého potomka, máte šanci v něm rozvinout jeho přednosti a dispozice pro danou oblast a naopak pracovat na potlačení negativních vlastností. V rámci tohoto horoskopu určím i možné profesní uplatnění a typ školy nebo škol, které by pro dítě byly nejvhodnější.

 • prognózy
  Prognózy vypracovávám převážně na základě tranzitů, direkcí a zatmění. I v prognózách pracuji nejen s Vaším datem narození, ale i s daty Vašich blízkých, protože se tak dá mnohem lépe a s větší přesností určit, jak se události budou ve Vašem životě vyvíjet.

  Vypracuji prognózu podle Vašeho požadavku na libovolný počet let. V prognóze nastíním pro každý rok základní trendy, v které oblasti se bude dařit, která naopak může být v daném období problémová, koho nebo čeho se případné problémy mohou týkat. V průběhu roku určím, kdy budou problémy kulminovat nebo kdy budete stát před důležitým rozhodováním, a naopak určím, kdy se bude dařit nejlépe a kdy by bylo dobré příznivého vlivu hvězd maximálně využít. Kromě základních trendů na celý rok proberu i všechny měsíce daného roku.

 • výklad synastrie (partnerského horoskopu)
  Partnerský horoskop napoví, jaké vazby k sobě lidé mají, jaký je způsob jejich komunikace, jaká je fyzická přitažlivost mezi nimi, zda je předpoklad, že jejich vztah bude trvalý nebo naopak zda jsou v něm destabilizující prvky. Partnerský horoskop je samozřejmě možné udělat nejen mezi ženou a mužem, ale i mezi rodičem a dítětem, zaměstnavatelem a zaměstnancem, mezi učitelem a žákem atd.

  Partnerský horoskop obsahuje podrobné zpracování osobních dispozic každého z partnerů pro vztah a vzájemné porovnání obou horoskopů. Jakým způsobem člověk bude projevovat své city, jak se záležitosti z původní rodiny budou projevovat na kvalitě partnerského vztahu, jaký typ partnera člověk přitahuje, jaké jsou společné ambice ve vztahu, jak se vztah promítne do kariéry a naopak jak se pracovní uplatnění jednotlivce promítne do partnerského vztahu, jaký bude vztah každého z partnerů k dětem, případné problémy ohledně dětí. Výklad synastrie obsahuje i perspektivu trvalosti vztahu.

 • originální dárkové balení
  Všechny druhy psaných horoskopů je možno ve finální podobě zpracovat jako dárek v kroužkové vazbě nebo v knižní vazbě se zlatým nebo stříbrným písmem, včetně obrázku konkrétního zvířetníkového znamení.
  Ukázka dárkového balení:

  Dárkové balení 1 Dárkové balení 2

Při objednávce psaného horoskopu uveďte své datum, hodinu a místo narození, Vaši profesi, stav (vdaná, svobodná atd.), data rodičů a datum partnera, pokud partnera máte. V případě, že chcete horoskop pro dítě, uveďte jeho datum, hodinu a místo narození a data jeho rodičů.


Vzhledem k větší pracnosti a časové náročnosti není v ceně písemně zpracovaného horoskopu zahrnuta osobní či telefonická konzultace nad horoskopem.Ceník horoskopů:
a) horoskop - radix (21 - 25 stran) - cena 2 000 Kč
b) prognóza na 1 rok (12 měsíců) - cena 2 000 Kč
Prognóza obsahuje i rozbor jednotlivých měsíců a je vypracovaná na základě tranzitů, direkcí, zatmění atd.
c) určení nejvhodnějšího data na svatbu, založení firmy atd. v rámci 1 roku - cena 1 000 Kč
d) výběr termínů na chirurgický zákrok, příp. jinou pro Vás závažnou událost
Nerozhodnu za Vás, jestli na operaci jít či nejít, ale správným výběrem termínu Vám pomohu předejít nadměrnému krvácení při samotné operaci, stejně jako riziku zánětů a jiných pooperačních komplikací. Z tohoto hlediska posuzuji jednotlivé dny v rámci jednoho nebo dvou měsíců. Cena posouzení dat v rámci 1 měsíce je 800 Kč.
e) partnerský horoskop obsahuje podrobné zpracování osobních dispozic každého z partnerů pro vztah + vzájemné porovnání obou horoskopů – cena 3 500 Kč
f) dárkový horoskop (k narozeninám, svatbě, narození dítěte apod.) – horoskop z předešlého výběru v originální dárkovém balení včetně obrázku konkrétního zvířetníkového znamení v knižní vazbě (barva tmavě zelená, modrá, vínově červená nebo černá) nebo v kroužkové vazbě – cena vybraného horoskopu + 40 Kč kroužková vazba nebo cena vybraného horoskopu + 180 Kč knižní vazba (včetně zlaté nebo stříbrné ražby se jménem).
Dárkový horoskop je možné zaslat poštou nebo si ho můžete vyzvednout osobně.Způsob platby:
a) osobní vyzvednutí
V tomto případě zpravidla vyžaduji 50% zálohu.
b) zaslání e-mailem
V tomto případě je zaslání bez jakýchkoli poplatků, ale je třeba zaplatit horoskop předem na účet číslo 201 485 307 / 0300.
Hned jak platba dorazí na účet, potvrdím Vám ji.
c) zaslání na dobírku
Cena dobírky za 1 horoskop je 90 Kč. V případě, že se rozhodnete pro dobírku, je třeba napsat přesnou adresu, na kterou horoskop poslat. V tomto případě zpravidla vyžaduji 50% zálohu.
d) zaslání poštou doporučeně
V tomto případě je třeba zaplatit horoskop předem na účet číslo 201 485 307 / 0300 nebo složenkou. Cena poštovného za horoskop nebo horoskopy je 50 Kč.
Copyright © 2008 Michal Hanusek