Olomoucká škola astrologie
 
O nás
Novinky
Kurzy
Astrologické a psychologické poradenství
Písemné vypracování horoskopu
Zajímavosti
Naše knihy
Astrologicný program Johannes
Ukázky z knih a kurzů
Ke stažení
Spřízněné stránky
Kontakt
Ida a Zdeněk Myslikovjanovi

Ida a Zdeněk Myslikovjanovi

tel.: 608 426 823
tel.: 608 230 237

Písemné vypracování horoskopu


Mgr. Ida Myslikovjanová
Nábřeží 9, 772 00 Olomouc
idamyslikovjanova@seznam.cz
tel. 608 426 823


Prezentaci poradenství a psaných horoskopů naleznete v tomto videu:V písemné podobě nabízím:
 • výklad základního horoskopu
  Základní horoskop (radix) obsahuje 21-25 stran A4, zpracovává všechny oblasti Vašeho života (partnerské vztahy, pracovní oblast, majetkové záležitosti, děti, některé zdravotní problémy, co si neseme z původní rodiny, vztahy k rodičům, v které oblasti se Vám bude dařit, kde je naopak Vaše slabé místo a kde budete muset řešit zásadní problémy svého života atd.).

  Vypracovávám i psané horoskopy pro děti, kde určím povahu dítěte, kam dítě směrovat a jak s dítětem pracovat, aby výchovné problémy byly co nejmenší a naopak aby dítě mohlo co nejlépe rozvíjet své dovednosti a schopnosti. Tím, že pochopíte včas povahu a zájmy svého potomka, máte šanci v něm rozvinout jeho přednosti a dispozice pro danou oblast a naopak pracovat na potlačení negativních vlastností. V rámci tohoto horoskopu určím i možné profesní uplatnění a typ školy nebo škol, které by pro dítě byly nejvhodnější.

 • prognózy
  Prognózy vypracovávám převážně na základě tranzitů, direkcí a zatmění.

  Vypracuji prognózu podle Vašeho požadavku na libovolný počet let. V prognóze nastíním pro každý rok základní trendy, v které oblasti se bude dařit, která naopak může být v daném období problémová, koho nebo čeho se případné problémy mohou týkat. V průběhu roku určím, kdy budou problémy kulminovat nebo kdy budete stát před důležitým rozhodováním, a naopak určím, kdy se bude dařit nejlépe a kdy by bylo dobré příznivého vlivu hvězd maximálně využít. Kromě základních trendů na celý rok proberu i všechny měsíce daného roku.

 • originální dárkové balení
  Všechny druhy psaných horoskopů je možno ve finální podobě zpracovat jako dárek v kroužkové nebo v kovové vazbě nebo v knižní vazbě se zlatým nebo stříbrným písmem. Všechny varianty dárkového balení obsahují obrázek konkrétního zvířetníkového znamení a verše pro dané znamení.

  Ukázka dárkového balení:

  Dárkové balení 1 Dárkové balení 2

Při objednávce psaného horoskopu uveďte své datum, hodinu a místo narození, Vaši profesi, stav (vdaná, svobodná atd.).


Vzhledem k větší pracnosti a časové náročnosti není v ceně písemně zpracovaného horoskopu zahrnuta osobní či telefonická konzultace nad horoskopem.Ceník horoskopů:
a) horoskop - radix (21 - 25 stran) - cena 2 300 Kč
b) prognóza na 1 rok (12 měsíců) - cena 2 000 Kč
Prognóza obsahuje i rozbor jednotlivých měsíců a je vypracovaná na základě tranzitů, direkcí, zatmění atd.
c) určení nejvhodnějšího data na svatbu, založení firmy atd. v rámci 1 roku - cena 1 000 Kč
d) dárkový horoskop (k narozeninám, svatbě, narození dítěte apod.) – horoskop v originálním dárkovém balení včetně obrázku konkrétního zvířetníkového znamení a veršů pro dané znamení v knižní vazbě (barva tmavě zelená, modrá, vínově červená nebo černá) nebo v kroužkové nebo v kovové vazbě.
Cena horoskopu v kroužkové nebo kovové vazbě - cena horoskopu + 100 Kč.
Cena horoskopu v knižní vazbě (včetně zlaté nebo stříbrné ražby se jménem) - cena horoskopu + 300 Kč.
Dárkový horoskop je možné zaslat poštou nebo si ho můžete vyzvednout osobně.Způsob platby:
a) osobní vyzvednutí
V tomto případě zpravidla vyžaduji 50% zálohu.
b) zaslání e-mailem
V tomto případě je zaslání bez jakýchkoli poplatků, ale je třeba zaplatit horoskop předem na účet číslo 201 485 307 / 0300.
Hned jak platba dorazí na účet, potvrdím Vám ji.
c) zaslání na dobírku
Cena dobírky za 1 horoskop je 90 Kč. V případě, že se rozhodnete pro dobírku, je třeba napsat přesnou adresu, na kterou horoskop poslat. V tomto případě zpravidla vyžaduji 50% zálohu.
d) zaslání poštou doporučeně
V tomto případě je třeba zaplatit horoskop předem na účet číslo 201 485 307 / 0300 nebo složenkou. Cena poštovného za horoskop nebo horoskopy je 50 Kč.
Copyright © 2008 Michal Hanusek