Olomoucká škola astrologie
 
O nás
Novinky
Kurzy
Astrologické a psychologické poradenství
Písemné vypracování horoskopu
Zajímavosti
Naše knihy
Astrologicný program Johannes
Ukázky z knih a kurzů
Ke stažení
Spřízněné stránky
Kontakt
Ida a Zdeněk Myslikovjanovi

Ida a Zdeněk Myslikovjanovi

tel.: 608 426 823
tel.: 608 230 237

Astropsychologické poradenství   Při objednávce konzultace uveďte své datum, hodinu a místo narození, Vaši profesi, stav (vdaná, svobodná atd.).

   Poradenství doporučuji zvolit v případě, že řešíte aktuální problém, který je třeba rozebrat. V konzultacích se rozhodně nejedná o můj monolog a prostý popis konstelací, který si můžete přečíst v kdejaké knize, ale společně s klientem hledáme v dialogu nad horoskopem hlubší souvislosti, odkrýváme generační problémy, důvody nespokojenosti v osobním nebo partnerském životě a snažíme se společně najít nejlepší cestu k řešení dané situace. Poradenství dělám při osobní návštěvě nebo přes Skype, případně po telefonu (vždy však po předchozí domluvě).

   Psaný horoskop doporučuji zvolit tehdy, pokud nepotřebujete vyřešit konkrétní věc, ale chcete mít podrobně zmapovány všechny oblasti Vašeho života, přednosti a nedostatky, kde se Vám obecně bude dařit a naopak. Velmi vhodná je forma psaného horoskopu u dětí, u nichž se ještě dané dispozice neprojevily, protože je tak možné lépe je v jejich vývoji směrovat.


Copyright © 2008 Michal Hanusek