Olomoucká škola astrologie
 
O nás
Novinky
Kurzy
Astrologické a psychologické poradenství
Písemné vypracování horoskopu
Zajímavosti
Naše knihy
Astrologicný program Johannes
Ukázky z knih a kurzů
Ke stažení
Spřízněné stránky
Kontakt
Ida a Zdeněk Myslikovjanovi

Ida a Zdeněk Myslikovjanovi

tel.: 608 426 823
tel.: 608 230 237

Sluneční znamení v praxiSluneční znamení v praxi

Ida Myslikovjanová


Cena knihy: 299 Kč
pdf Obsah knihy...   Kniha Sluneční znamení v praxi je další kniha praktických výkladů horoskopů, které jsou tentokrát orientovány podle jednotlivých slunečních znamení. Kniha by měla na konkrétních příkladech lidí ukázat, jak se u jednotlivých slunečních znamení projevuje to, co je jim společné, a jak přesto každý je jiná, jedinečná, neopakovatelná osobnost se svým životním příběhem. V knize je zpracováno celkem 36 horoskopů. Jsou vybráni vždy tři představitelé každého znamení, na nichž se můžete sami přesvědčit, jak se jedna a tatáž sluneční energie může projevovat v poněkud odlišné podobě.

   Nakonec nezbývá než souhlasit s Vodnářem, že svět je veliké divadlo a my jako představitelé jednotlivých slunečních znamení jsme pouhými herci. Naše ego je tvořeno nám přiřčenou rolí, která tvoří zároveň naši povahu i náš osud. A je to právě astrologie, která zná způsob, jak se v širokém panoptiku postav tohoto světa orientovat.

   Kniha je tedy určena všem zájemcům o astrologii, ale i všem lidem, kteří přece jenom věří, že je něco nad námi, že světu nevládne nahodilost, ale naopak že je zde jistý řád a s ním spjatá i jistá spravedlivost.
Copyright © 2008 Michal Hanusek