Olomoucká škola astrologie
 
O nás
Novinky
Kurzy
Astrologické a psychologické poradenství
Písemné vypracování horoskopu
Zajímavosti
Naše knihy
Astrologicný program Johannes
Ukázky z knih a kurzů
Ke stažení
Spřízněné stránky
Kontakt
Ida a Zdeněk Myslikovjanovi

Ida a Zdeněk Myslikovjanovi

tel.: 608 426 823
tel.: 608 230 237

Astropsychologické poradenství přes Skype   Konzultace přes Skype je dostupnější alternativa pro lidi, kteří bydlí ve vzdálenější oblasti nebo pro které by bylo z nejrůznějších důvodů příliš náročné přijet na osobní konzultaci. V těchto případech může být on-line konzultace přes Skype a webovou kameru ideálním řešením.


Objednávky konzultace přes Skype

Domluvu konzultace přes Skype je možné provést 2 způsoby:
  • telefonicky na čísle 608 426 823
  • e-mailem odeslaným na adresu: idamyslikovjanova@seznam.cz
   Dohodneme si termín konzultace, současně sdělíte své datum, hodinu a místo narození a problémy, které chcete řešit. Ve smluvenou hodinu pak proběhne konzultace přes Skype.Ceny konzultace přes Skype

   Pro on-line konzultaci přes Skype platí stejný ceník jako pro osobní konzultaci, tj. 800 Kč za 1 hodinu, po 19. hodině, v sobotu, v neděli a ve svátek 1 000 Kč za 1 hodinuZpůsob platby

   Podle předpokládané délky konzultace uhradíte patřičnou částku předem převodem na účet číslo 201 485 307 / 0300
   Konzultace proběhne až po potvrzení úhrady bankou (to je obvykle 1 - 2 dny po Vaší platbě – záleží na bance, z níž platbu zasíláte). Jako variabilní symbol použijte své datum narození.
   Pokud se platba neobjeví na účtu před zahájením konzultace, konzultace nemůže proběhnout.

   Konzultace si můžete také podle svého uvážení předplatit. Je to výhodné, pokud si nejste jisti, zda se konzultace neprotáhne na dobu delší než jedna hodina, nebo pokud víte, že se potřebujete vícekrát o něčem poradit. Je to výhodné i pro akutní situace, kdy potřebujete rychle něco rozhodnout nebo vyřešit a nevíte si s tím sami rady a doba, než dojde platba na účet, by pro vás mohla být příliš dlouhá. Na konci každé konzultace je jasně řečeno, kolik zbývá neprovolaného času, který můžete využít na další konzultaci. Minimální doba konzultace je vždy 1 hodina.

   Má skype adresa je: idamyslikovjanova.

Copyright © 2008 Michal Hanusek